Tarık Kılıç - Sevesim Var (Official Video)

Tarık Kılıç - Sevesim Var (Official Video)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde MuzikPlay sayfasına eklenen "Tarık Kılıç - Sevesim Var (Official Video) " şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz.

"Tarık Kılıç - Sevesim Var (Official Video) " sözleri, "Tarık Kılıç - Sevesim Var (Official Video) " şarkı sözü yazarları ve "Tarık Kılıç - Sevesim Var (Official Video) " klibi yazımızda. Keyifli izlemeler ve dinlemeler.

Tarık Kılıç'ın, Mavi Müzik Yapım etiketiyle yayımlanan "Sevesim Var" isimli şarkısı, video klibiyle MuzikPlay kanalında!

Kanala Abone Olmak için: https://bit.ly/MuzikPlay

Söz - Müzik: Osman Karakaya
Aranjör - Yönetmen: Taner Solak

Bizi Takip Etmek için:
Facebook: https://www.facebook.com/muzikplaytr
Twitter: https://twitter.com/muzikplay
Instagram: https://www.instagram.com/muzikplaytr

#TarıkKılıç#SevesimVar#TürkçeMüzikYeni çıkan diğer şarkı sözleri için lütfen

https://meoedebiyat.com/muzik-foto/sarki-sozleri

adresini ziyaret edin.

Meo – 2018
MeoEdebiyat – Müzik Blog
‘Mehmet Şentürk

Telif: Sitemizde yayınlanan tüm şarkı sözleri ilgili sahipler tarafından lisanslanmıştır. Tüm içerikler kaynaklardan alıntı yapılarak yayına alınmaktadır. Telif hakkı talepleriniz için bize yazın: [email protected]. Copyright: All lyrics and video clips are licensed by respected owners and published in this website with references fully given to owners. Please write us @ [email protected] for any claims.

#şarkısözleri #şarkısözlerimiz #şarkısözlerim #şarkısözleri2y #şarkısözleriburada #şarkısözleritürkiye #şarkısözleri? #şarkısözleriçokgüzel #şarkısözleritime #şarkısözlerimden #şarkısözlerinedikkat #şarkısözleriserisi #şarkısözleribilmece #şarkısözleriefsane #şarkısözlerinideğiştirmece #şarkısözlerinetaktığımdoğrudur #şarkısözleri?? #şarkısözleri? #şarkısözlerinideğiştir #şarkısözlerisihirliolabilir #şarkısözlerinde #şarkısözleribiledilegeldi #şarkısözleriniatıyorum #şarkısözleri? #şarkısözlerinikendinegöredeğiştir #şarkısözlerinidepremi̇ledeğiştir #şarkısözleriçokgüzell #şarkısözleritestte
(0 oy)
Okunma 164 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum göndermek için yetkiniz yok. Yorum yapmak için lütfen üye olun ve giriş yapın!

Giriş Yap

Use Facebook account

Kayıt ol

Use Facebook account


hesap oluştur