Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri (1380)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Bağzıları - Akışına Bıraktım Akmadı

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Bağzıları - Akışına Bıraktım Akmadı" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Bağzıları'nın, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Gece Lambası" albümünde yer alan "Akışına Bıraktım Akmadı" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ömer Naldemir
Düzenleme: Bağzıları
Yönetmen: Tunahan Emre Bilgin

Türkçe

Devamını oku...

Merve Ünal feat. Yakup Aksakallı - Geçmiş Olsun

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Merve Ünal feat. Yakup Aksakallı - Geçmiş Olsun" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Merve Ünal feat. Yakup Aksakallı'nın, Starlight Music etiketiyle yayınlanan "Geçmiş Olsun" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz: Merve Ünal
Müzik: Yakup Aksakallı
Düzenleme: Yakup Aksakallı
Yönetmen: Kaan Özdemir
Mix

Devamını oku...

Beyzanur - İnsanız Hepimiz Hepimiz Biriz

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Beyzanur - İnsanız Hepimiz Hepimiz Biriz" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Beyzanur'un, Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan "İnsanız Hepimiz Hepimiz Biriz" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Ümit Yücel
Düzenleme: İbrahim Kara

Türkçe Pop oynatma listesi:

Devamını oku...

Şansal Engin - Bensizlik Sana Uymaz

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Şansal Engin - Bensizlik Sana Uymaz" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Şansal Engin'in, Mars Yapım etiketiyle yayınlanan "Bensizlik Sana Uymaz" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Şansal Engin
Düzenleme: Şansal Engin
Yönetmen: Hüseyin Cevahir Ünal

Türkçe Pop oynatma

Devamını oku...

Zeki Güner - Çaresi Aşk

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "Zeki Güner - Çaresi Aşk" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

Zeki Güner'in, Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Çaresi Aşk" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Zeki Güner
Düzenleme: Genco Arı
Yönetmen: Mustafa Özen

Türkçe Pop oynatma

Devamını oku...

İrem Derici - Tek Tabanca

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve klibiyle Netd Müzik kalana eklenen "İrem Derici - Tek Tabanca" şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler.

İrem Derici'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Sabıka Kaydı" albümünde yer alan "Tek Tabanca" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te.

Söz & Müzik: Emrah Demiralp
Düzenleme: Mustafa Ceceli
Yönetmen: Gizem Serhan

Türkçe Pop

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

Use Facebook account

Kayıt ol

Use Facebook account


hesap oluştur