Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri (52)

Müzik sözlerini paylaştığımız blog bölümümüz. Şarkı sözleri kısmındaki tüm video klipler ve ilgili şarkıların sözleri beste-güfte kaynak ve resmi Youtube kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Makalelerimizdeki tüm küçük resimler ilgili videolardan alıntılanmaktadır, tüm hakları saklıdır.

Ceyl'an Ertem - Mavi Çocuklar (Sözleri - Lyrics)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibini çokça göreceğimizden emin olduğumuz Ceyl'an Ertem - Mavi Çocuklar şarkı sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler, müzikle kalın. 

Devamını oku...

Summer Cem - TAMAM TAMAM (Sözleri - Lyrics)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibini çokça göreceğimizden emin olduğumuz Summer Cem ` TAMAM TAMAM ` Türkçe şarkı sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Bu yazın en sevilen Almanca rap şarkılarından birinin sözleri ve Türkçe çevirisiyle yazımızda. Keyifli dinlemeler, müzikle kalın.

Devamını oku...

maNga - Gel (Bu Son El) (Şarkı Sözleri - Lyrics)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibini çokça göreceğimizden emin olduğumuz maNga - Gel (Bu Son El) şarkı sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler, müzikle kalın. 

Devamını oku...

Mabel Matiz - Arafta (Retrospektif) (Sözleri - Lyrics)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibi çokça göreceğimizden emin olduğumuz Mabel Matiz - Arafta şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...

Emrah Karaduman feat. Demet Akalın - Ses Kes (Sözleri - Lyrics)

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz günlerde müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibi çokça göreceğimizden emin olduğumuz Emrah Karaduman feat. Demet Akalın - Ses Kes şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...

No.1 feat. Melek Mosso - Hiç Işık Yok

MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların video klipleri ve sözlerine yer veriyoruz. Geçtiğimiz aylarda müzik listelerine hızlı bir giriş yapan ve klibi çokça göreceğimizden emin olduğumuz Mustafa Ceceli - İyi ki Hayatımdasın şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

hesap oluştur