MeoEdebiyat - Kişisel Edebiyat Blogu
MeoEdebiyat - Kişisel Edebiyat Blogu

MeoEdebiyat - Aforizma Derleme E-Kitabımız

Öncelikle kitabımızdan önsöz kısmını paylaşalım ki içeriği hakkında bilginiz olsun:


Önsöz
Meo’nun Aforizmaları, senelerdir ayrı bir blog tarzı olarak sık sık yazılan aforizmalarımın tamamını topladığım bir derleme eserdir. Burada kitaba adını veren aforizmaların sahibi olan “Meo” karakteri ise, benim tüm samimi olduğum dostlarım arasında bana verilen mahlas/takma isimdir. Bu nedenle yaşamın gerçekliğine karşı ne zaman içimde farklı duygusal yorumlar yapacak olsam Meo anlatır ben dinlerim, o okur ben yazarım.
  Bu derleme kitabında her şey mevcut, büyük bir karanlık, karanlığın içindeki her parça aydınlık ve seni-beni-bizi oluşturan tüm çarpık duygusallaşmanın bir tablosu.
  Yıllardır takibimde olan, beni tanıyan ve bilenlerin zaten hatırlayacağı klasik sözlerin yanı sıra hep anlık paylaşımlarla unutulmuş olan tüm sözleri burada toplu halde bulacaksınız. Kitapta bölümler oluşturmadan tüm aforizmaları toplu halde eklediğim için istediğin yerde bırakabilir devam edebilirsiniz.
  Aforizmalar 2009-2014 yılları arasında yazılmış olup bir kısmı eski arşivlerden bir kısmı konusal bütünlük açısından sonradan eklenmiş olabilir.
  Altınız çizdiğim tüm hikayelerimi barındıran bu kitapta, kendinizde çokça altını çizebileceğin yön bulup birçok cümlenin altına gözlerinizle vurgu yapabilmeniz dileğimle.

Sevgilerimle, Mehmet Şentürk.


Kitabımızın önsöz kısmı bu şekildedir. Artık indirme bağlantılarını verip lafı daha fazla uzatmayalım, herkese iyi okumalar.

PDF için tıklayın: MeoEdebiyat Aforizmalar Derleme PDF indir (Bilgisayarlarda ve Adobe Reader cihazlarda okumak için)

EPUB için tıklayın: MeoEdebiyat Aforizmalar Derleme EPUB indir (Akıllı telefonlarda ve e-kitap okuyucularınızda okumak için)
Not: Android telefonlarınız üzerinde EPUB uzantılı elektronik kitapları okumak için Moon+ Reader indir bağlantısındaki programı kullanabilirsiniz. 
iPhone telefon kullananlar ise NeoSoar eBooks, PDF & ePub okuyucu indir bağlantısındaki programı kullanabilirsiniz.

Lütfen daha fazla okuyucuya ulaşmak için bu haberimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız.

İyi okumalar, 
Sevgilerimle, Mehmet Şentürk (a.k.a. Meo)

Son DüzenlenmeCuma, 07 Ekim 2016 17:53
(4 oy)
Okunma 3984 defa
Yorum ve görüşleriniz değerlidir. Facebook hesabınız ile yorum yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıda ekleyebilirsiniz. Yalnızca * (yıldız) ile belirtilmiş alanlar gereklidir.

Giriş Yap

hesap oluştur