Mehmet Şentürk

Mehmet Şentürk

Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yıldız Tilbe - Yalnız Çiçek (Şarkı Sözleri - Lyrics)

Kategori Şarkı Sözleri

  MeoEdebiyat müzik blog olarak yeni çıkmış veya çok sevilen şarkıların sözlerine yer veriyoruz. Yıldız Tilbe - Yalnız Çiçek şarkısının sözleri ve videosunu yazımızda bulabilirsiniz. Başlığa tıklamanız yeterli. Keyifli dinlemeler. Yıldız Tilbe'nin, 1994 yılında Tempa Foneks etiketiyle yayımlanan ''Delikanlım'' Albümünden "Yalnız Çiçek" isimli şarkısı. Klip ve sözler yazımızda.
Devamını oku...

MeoÖykü - Bir Damlanın Özleminde

Kategori Kısa Kısa Aşk Öyküleri

Her sabah yapılan bir şeydir, uyanırsın da yaşamayı değil, düşünmeyi değil sanki lavaboyu özlemişsin gibi. Uykunun mahmurluğu yerine, yaşama uyanmanın şokunu atmak gerekir çeşmelerden süzülen gürültücü sularda. Tane tane dökülür yaşamın o kavgacı saniyeleri insanın geç kalmışlığının yüzüne. Erkan da öyle yapacaktı o sabah; hıçkırıklarına boğulup lavabonun önüne yığılmadan önce.. [Kısa ve hüzünlü bir özlem hikayesi bağlantıdadır. Hikaye tamamen gerçektir. Detayları yazımızın sonunda.]

Devamını oku...

MeoHaber - Sitemizdeki Reklamlar

Kategori Tanıtım ve Haberler

2014 yılından bu yana yayın hayatında olan kişisel edebiyat blogumuz MeoEdebiyat, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına Hollanda'da bulunan hızlı sunuculara taşınmıştır. Tüm bakım ve içerik kontrolleri tarafımdan yapılan sistemde aylık 10 Euro'nun üzerinde bir harcama olduğu için mecburen sitemizde Google Adsense reklamları eklemek zorunda kaldık. Lütfen beğenilerinize uygun olan reklamlarda ilgili sayfalara geçiş yaparak blogumuza destek olmayı unutmayın. Sitemizde keyifli gezintiler diliyoruz.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Giriş Yap

hesap oluştur